انواع پکینگ برج خنک کننده

۱۳۹۵/۱۱/۳۰

پکینگ یا خنک کننده فیلم پک یا همان پکینگ پلیمری ،اولین و تنها تولید کننده پکینگ با کیفیت در ایران با ۱۲ سال تجربه در تولید پکینگ از نوع های مختلف پلیمری فلزی و پ پ و پی وی سی از نوع پکینگ رندوم اسپلش در نوع ،۲٫۵ ،.۱٫۵،۲ اینچ و نوع بلوکی با گام های مختلف ۱۲،۱۴،۱۹ در ایران آغاز نمود بعنوان بیشترین خط تولید پکینگ و با کبفیت ترین و با حضور مدیر کنترل کیفیت بسیار قوی و نماینده شرکت بازرسی مهندسی در کارخانه نوین تهویه صنعت میباشد .
انواع پکینگ برج خنک کننده بیشتر در محیط های آبی خورنده و در دمای بالای ۱۶۰ درجه سانتیگراد و محیط های قلیایی استفاده میشود این جنس از پکینگ بدلیل اینکه سطح تماس بسیار زیاد در اصل تغییر دمای برج خنک کننده از پکینگ میباشد و راندمان بسیار بالا را از فضای موجود در پکینگ ایجاد میشود که سطح تماس آب با پکینگ و پروانه که بخار آب را میگیرد و با فشار به محیط بیرون میکشاند و باعث میشود که آب خنک شود . هر چقد دبی آب بالا باشد فضای بیشتری میخواهد از پکینگ و سطح تماس خوب باشد آب خنک کیشود این پکینگ از نوع های مختلف ژاپنی و آلمانی و آمریکایی برگرفته ومهندسی معکوس شده و ارئه کار به مشتری میباشد با قیمت کاملا استثنایی را در بر دارد .
پکینگ رندوم اسپلش از نوع پلی پرو پیلن تا سطح دمای ۱۰۰ درجه سانتیگراد را تحمل میکند و با مواد ترموپلاستیک تقویت میشود و تا دمای ۱۶۰ درجه سانتیگراد را زیر بار فشار آب داغ را مقاومت خاصی از خود نشان میدهد .
پکینگ رندوم اسپلش ضد رسوب میباشد در جایی که پکینگ بلوکی از نوع گام ۱۲ میباشد که سراخاهای بسیار ریزی دارد و نمیگزارد که آب از داخل سوراخ های پکینگ خارج شود بدلیل رسوب زیاد این شرکت با تخصص بسیار بالا در این زمینه برای اینکه کارفرما محترم از هزینه بالا برای تعویض پکینگ رها شود از این نوع پکینگ استفاده میکند و میبایست بعد بازدید نوع پکینگ مورد نظر را با توجه به تخصص بالای کارشناس این شرکت نوع پکینگ اسپلش انتخاب میشود و با استفاده از نرم افزار مربوط به دستگاه پکینگ  برج خنک کننده مورد نظر بدست می اید و تحویل مشتری داده میشود البته لازم بذکر است این نوع پکینگ اصلا قابل تعویض نیست و حداقل ۱۰ الی ۱۵ سال بعد فرسودگی قابل تعویض میباشد و البته این نوع پکینگ را باید بعد هر فصل یا بعد از ۶ ماه کارکرد با دستگاه واتر جت آن را کاملا شستشو داد .

با الکل سفید صنعتی و سپس باز میتوانید از دستگاه استفاده کنید . مدل طراحی برج خنک کننده بسیار زیاد است البته مهمترین قسمت آن پکینگ میباشد این شرکت توانایی بسیار بالایی دارد در زمینه طراحی و تولید انواع برج خنک کننده با کیفیت ترین و فایبر گلاس است .
عمدتا در برج خنک کننده فلزی یا فایبر گلاس ؛برای دفع اسکرابر و راکتور شیمیایی و خصوصا در پالایشگاه ها از پکینگ رندوم اسپلش پلی پرو پیلن استفاده میشود . این قطعات با توجه به متریال خوب و شفاف در دمای بالا کار میکند باید از استحکام مکانیکی بسیار بالا و و مقاومت شیمیایی بسیار مناسب استفاده میشود و حرارت لازمبرخوردار میباشد.پکینگ رندوم اسپلش پلی پرو پیلن و بلوکی از جنس پلسیپرو پیلن و پی وی سی از استحکام مناسب ئ ضربه پذیری بسیار مناسب میباشد .

پکینگ رندوم اسپپلش مدل راشینگ رینگ از اولین و پر مصرف ترین انواع پکینگ پلاستیکی با شفافیت بسیار بالا است که بدلیل سادگی ساخت و قیمت پائین همواره مورد توجه بوده است و در اندازه های متنوعی ساخته می شود از نوع ۱٫۵ ،۲،۲٫۵ اینچ ساخته شده است و و با بسته بندی بصورت بسته های پلاستیکی تحویل داده میشود هر ۶۱۰۰ نوع پکینگ رندوم اسپلش یک متر مکعب ساخته میشود و تحویل مشتری داده میشود .
نوع تغییر کرده رندوم اسپلش شفاف بصورت رینگی است و راندمان بسیار بالایی و راندمان کاملا یکنواخت و بدون افت فشار را در برج خنک کننده ایجاد میکند .
مورد استفاده پکینگ اسپلش بشکل رینگ در برجفایبر گلاس کانتر فلو و گراس فلو و و نوع گراس فلو مدل ذوزنقه ایی استفاده میشود در ضمن در قدیم از پکینگ برای برج ذو زنقه ایی از چوب استفاده میشد که راندمان بالایی اشت نسبت به برج های دیگر امروزه بدلیل زحمت بسیار زیاد جهت تعویض برج خنک کننده و نصب چوب برج خنک کننده ذوزنقه ایی استفاده از این پکینگ  برج خنک کننده رندوم اسپلش رینگی مدل ۱٫۵ اینچ بسیار راندمان بالاتر و نصب راحتر این شرکت با تخصص ویژه در نصب برج خنک کننده و اجرا و طراحی در کمترین زمان ممکن استفاده میشود .
قره گیر برج خنک کننده بیشتر در برج های فایبر گلاس یا فلزی از نوع کانتر فلو استفاده میشود
دلیل اینکه در برج های خنک کننده از قره گیر استفاده میشود این است که از پرتاب آب دز برج خنک کننده زمانی که پروانه برج خنک کننده روشن است هوا را مکش میکند تا بخار آب موجود در دستگاه را به بیرون هدایت کند امکان دارد چون پروانه فاصله کمی دارد تا نازل برج خنک کننده احتمال دارد آب را که از نازل بصورت پودر درمی آید را گرفته و به بیرون هدایت کند .از این قطره گیر استفاده میشود .بدلیل شیب بسیار تندی که در این قطعه پی وی سی وجود دارد نمیگزارد تا آب را به بیرون پرتاب کند . در بررج های گرد استفاده از فایبر گلاس بصورت کوبل مسقیم به لوله های پاشش آب میشود و از پرتاب قطره به بیرون جلو گیری میکند .
مشکل اصلی پرتاب آب در اکثر مشتریان این است
قطره گیر نامناسب برای دستگاه برج خنک کننده
تنظیم زاویه پروانه مناسب در برج خنک کننده
استفاده مناسب از گلویی برج خنک کننده یا همان دک

 

روش بسیار مناسب برای اینکه در برج های خنک کننده جلوگیر از صدا و پرتاپ آب با بازدید رایگان در تهران و شهرستانها هزینه رفت و برگشت کارشناس ؛ فقط در اولین فرصت بعد بازدید فاکتور به کار فرما دادشده و بعد از قرارداد ارسال مشخصات فنی کامل به کارفرما داده میشود . .

در بالا عکسی از پکینگ رندوم اسپلش مدل رینگی میاشد که از تولیدات بسیار بالای این شرکت مییباشد ۱٫۵،۲،۲٫۵ اینچ
۱۲۰x30x13 قطره گیر در ابعاد

 

 

پکینگ پی وی سی در دو مدل و گا مهای ۱۲،۱۴،۱۹

 


ضض
شعار شرکت نوین تهویه صنعت ما در چرخه نلی میخواهیم کار کنیم

پکیکنگ برج خنک کننده

  کلمات کلیدی :
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :