درباره ما

مجموعه نوین تهویه صنعت :
نوین تهویه طراح وتولید کننده انواع برج خنک کننده با سابقه تولید بالا در پروژه های مختلف صنعتی وخانگی فعالیت خود را در ایران آغاز نمود. عمده فعالیتهای این شرکت شامل برج خنک کننده مکعبی برج خنک کننده کراس طرح ابارا برج خنک کننده گرد طبق کاتالوگ در انواع تناژ های مختلف ،چیلر تراکمی و چیلر جذبی سیستمهای لوله کشی آب انواع برج خنک کننده موتور خانه و انواع قطعات فایبر گلاس میباشد.
تعریف برج خنک کننده :
دستگاهی است که برای خنک سازی آبی که در فرآیند سرد سازی و سیستمهای و دیگر واحدهای صنعتی، میرودماشینها و فرآیند صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .
بر همین اساس کارشناسان این شرکت در واحدهای مختلف طراحی و تولید ، فنی ، فروش و خدمات پس از فروش شرکت وظیفه دارند در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه موارد مورد درخواست کار فرمایان و مشتریان محترم رابه انجام رسانند و بهترین و بهینه ترین پیشنهادات ممکنه را با توجه به شرایط محیطی و جغرافیایی و کاری پروژه های مختلف ارائه نمایند .
ما افتخار می کنیم که با بیش از یک دهه تجربه ارزشمند در این زمینه اکنون می توانیم با توجه به نیاز های صنعتی کشور در رابطه با برج خنک کننده و دستگاه های تهویه هوا و چیلر خدماتی حرفه ای و مورد نیاز واحد های صنعتی مختلف را بر آورده نماییم.کادر مجرب نوین تهویه صنعت آمادگی لازم جهت اعزام نیروی متخصص به واحد های صنعتی شما, برای بر آورد هزینه و سایر موارد مورد نیاز که می بایست قبل از عملیاتی کردن یک پروئژه صنعتی از دیدگاه های مختلف مورد بررسی قرار گیرد را دارد.شما می توانید در صورت داشتن سوال در این زمینه با شماره تلفن ۰۲۱-۸۸۰۲۸۷۲۲ یا ۰۹۱۲۴۲۰۶۷۲۷ تماس حاصل فرمایید .

صادرات یکی از اصلی ترین دغدغه های این شرکت تولیدی میباشد .
چرا که مدیران این شرکت بر این اعتقادند که شرکت های تولیدی که پا به عرصه صادرات بگذارند مجبورند
از لحاظ کیفی همیشه برای بهتر شدن و بهتر ماندن در تکاپو باشند .